Regionalny Inżynier Sprzedaży (łożyska) w woj. lubelskim i części mazowieckiego.
mainpartners
Lublin, Polska
6 d. temu

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy branży produkcji systemów zasilania, przewodów elektrycznych, konfekcjonowanych przewodów oraz łożysk, poszukujemy osoby na stanowisko : Regionalny Inżynier Sprzedaży (łożyska) w woj.

lubelskim i części mazowieckiego.

Twój zakres obowiązków :

  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami firmy oraz nawiązywanie relacji z nowymi na terenie woj.
  • lubelskiego i części mazowieckiego,

  • Wizyty i prezentacje w działach konstrukcyjnych i utrzymania ruchu,
  • Projektowanie i dobór indywidualnych systemów dla Klientów,
  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy Igus,
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz informacji rynkowych,
  • Udział w targach, konferencjach oraz szkoleniach branżowych.
  • Nasze wymagania :

  • Doświadczenie w handlu i / lub wyższe wykształcenie techniczne bądź w trakcie studiów zaocznych (np. Politechnika),
  • Podstawowe umiejętności techniczne (umiejętność czytania rysunków technicznych, umiejętność posługiwania suwmiarką),
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Proaktywna postawa i nastawienie na współpracę,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • To oferujemy :

  • Umowę o pracę,
  • Rozwój w obszarze sprzedaży i możliwość nauki od profesjonalistów z branży,
  • Praca zdalna i terenowa (1 dzień home office poniedziałek, 4 dni pracy w terenie wtorek piątek),
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość udziału w konferencjach branżowych w Polsce i zagranicą,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie miesięczne i roczne,
  • Wszystkie urządzenia potrzebne do pracy samochód (również do użytku prywatnego), laptop, telefon, ipad, drukarka,
  • Niestandardowe benefity :
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • uczestnictwo w programie MyBenefit
  • wsparcie opiekuna podczas procesu wdrożeniowego
  • nagrody jubileuszowe
  • nieograniczony dostęp do audiobooków
  • dodatkowe premie
  • dofinansowanie do posiłków w pracy
  • okolicznościowe loterie z nagrodami
  • Zgłoś tę pracę