Zbrojarz / Cieśla budowlany
Sepona GmbH
Bawaria, Niemcy, warmińsko-mazurskie
1 d. temu
source : Goldenline

Oferujemy :

Robimy wszystko aby zapewnić Ci jak najlepsze warunki pracy. Możemy to obiecać.

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony wraz z tłumaczeniem w Twoim języku
  • Zatrudnienie na pełny lub nie pełny etat
  • Ponadtaryfowe i punktualne wynagrodzenie (od 1800 do 2500 euro miesięcznie)
  • Nieopodatkowana dieta na nocleg i wyżywienie oraz dodatek paliwowy
  • Bonus urlopowy i świąteczny
  • Premie za polecenie pracownika, gdyż dobrzy ludzie znają dobrych ludzi!
  • Uszanowanie Twoich życzeń dotyczących np. miejsca pracy czy zakwaterowania
  • Elastyczne zarządzanie urlopem
  • Szansa na zatrudnienie bezpośrednio u naszych klientów
  • i wiele więcej.

    Pracując u nas, posiadasz specjalnie przydzielonego opiekuna, który Cię wspiera.

    Pomagamy tam, gdzie potrzebujesz pomocy.

  • Zgłoszenie do urzędu skarbowego i kasy chorych
  • Wsparcie w sprawach urzędowych
  • Wniosek o Kindergeld
  • Zapewnienie noclegu
  • Wyjaśnianie i uwzględnianie oczekiwań dotyczących zlecenia
  • Wsparcie w razie problemów ze zleceniem
  • Kształcenie ustawiczne i kursy językowe
  • Wymagania :

  • gotowość do pracy powyżej 180 h / miesięcznie
  • udokumentowane doświadczenie na w / w stanowisku
  • gotowość wyjazdu do Niemiec
  • punktualność i sumienność i dyspozycyjność
  • brak nałogów
  • własny samochód mile widziany
  • Zakres obowiązków :

  • Praca stacjonarna w zakładzie betoniarskim
  • Przygotowywanie podłoża pod chudy beton / wykonanie chudego betonu.
  • Przygotowanie i montaż zbrojenia do gotowych elementów do budowy domów / bloków.
  • Montaż i demontaż deskowań systemowych.
  • Informacje dodatkowe :

  • Miesięczny koszt zakwaterowania 250 euro odciągane od wypłaty
  • Dojazd do pracy dla osób bez samochodu 100 euro / miesiąc odciągane od wypłaty
  • Praca zmianowa popołudniowa i nocna.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych