REKRUTER RESPONDENTÓW DO BADAŃ MARKETINGOWYCH
Ipsos Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
‎2 godz. temu
source : Lento.pl

IPSOS Sp. z o.o. to globalna firma zatrudniająca prawie 20 000 wprawnych badaczy w 87 krajach. W Ipsos naszą pasją są ludzie, rynki, marki i społeczeństwa.

Dostarczamy informacji i analiz, dzięki którym łatwiej i szybciej można poruszać się w skomplikowanym świecie i które pomagają klientom w podejmowaniu dobrych decyzji.

Dołącz do nas, by dzielić z nami naszą pasję do innowacji! Obecnie poszukujemy REKRUTERÓW do badań marketingowych do bezpośredniej współpracy z centralą firmy Obowiązki : Prowadzenie stałej rekrutacji gospodarstw domowych do badań marketingowych.

Oferujemy : - szkolenie, - gwarantowane miesięczne wynagrodzenie. Wymagania : - gotowość do współpracy na wyłączność, - dokładność i sumienność, - łatwość w nawiązywaniu kontaktów, - dyspozycyjność, - doświadczenie w pracy ankietera lub w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy : Cała Polska UWAGA - nie przewidujemy pracy zdalnej Uprzejmie prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Ipsos Sp.

z o.o. oraz podmioty działające w ramach Grupy Kapitałowej Ipsos, w celach związanych z realizacją aktualnego procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji na stanowiska w Ipsos Sp.

z o.o. lub podmiotach z Grupy Kapitałowej Ipsos (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku