MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH
RECO POLSKA PRODUKCJA
Kalisz, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Grupporeco jest europejskim liderem w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży komponentów oraz akcesoriów z drutu i rurek metalowych, stosowanych w zmywarkach do naczyń i lodówkach do użytku domowego.

Grupporeco posiada 4 zakłady produkcyjne w Europie. Reco Polska Produkcja w Kaliszu specjalizuje się w produkcji koszy do zmywarek do naczyń oraz parowników i komponentów do lodówek.

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników na stanowisko : Mechanik maszyn produkcyjnych Zakres zadań : - utrzymanie dostępności maszyn i urządzeń produkcyjnych - utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn i urządzeń - przeprowadzanie bieżących napraw maszyn i urządzeń - realizacja zaplanowanych remontów Wymagania : - wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, preferowane kierunki mechaniczne - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Oferta : - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - szkolenia wdrożeniowe - międzynarodowe i dynamicznie rozwijające się środowisko produkcyjne Osoby zainteresowane pracą proszone są o składanie CV bezpośrednio w Reco Polska Produkcja, Kalisz ul.

Łódzka 145 lub przesłanie aplikacji drogą elektroniczną. Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Reco Polska Produkcja Sp.

z o. o. ul. Łódzka 145, 62-800 Kalisz" Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż : 1) administratorem Pana / Pani danych osobowych są podmioty wchodzące w skład Grupporeco : Reco Polska Produkcja Sp.

z o.o., Kalisz R.E&S. Sp. z o.o., 2) Pana / Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie Art.

6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 2016.04.27 oraz Kodeksu Pracy z 1974.06.26. 3) odbiorcami Pana / Pani danych będą podmioty wchodzące w skład Gruppreco : Reco Polska Produkcja Sp.

z o.o., Kalisz R.E&S. Sp. z o.o. 4) Pana / Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 lat. 5) posiada Pan / Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6) ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku