Specjalista ds. sprzedaży usług HR
Randstad Polska
Opole, Polska
1 d. temu

Jesteś doświadczonym handlowcem, któremu praca z klientem daje satysfakcję? Lubisz wymieniać doświadczenia, dzielić się wiedzą rynkową?

Szukasz pracy w firmie, która liczy się na rynku i która da Ci stabilne zatrudnienie? Idealnie trafiłeś / aś!

Dołącz do Randstad - lidera w branży HR!

oferujemy

  • wynagrodzenie 2-składnikowe (atrakcyjna podstawa + premie sprzedażowe)
  • pracę w stałych godzinach biurowych 8 : 00 a 16 : 00 (zawsze wolne weekendy!)
  • stabilne zatrudnienie - pełny etat i umowę o pracę
  • telefon, laptop, samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • liczne benefity : (m.in. multisport, opieka medyczna, nauka języka angielskiego)
  • wsparcie zespołu sprzedażowego, rozwój Twoich kompetencji (m.in. akademia sprzedaży, szkolenia doskonalące rozwój kompetencji miękkich)
  • zadania

  • aktywna sprzedaż usług HR budowanie i sukcesywne powiększanie portfolio Klientów
  • codzienny kontakt z potencjalnymi klientami - telefoniczne działania inicjujące
  • samodzielne spotkania biznesowe (bezpośrednie lub w formie wideo-rozmów)
  • budowanie i utrzymywanie stałych, dobrych relacji z klientami
  • wsparcie zespołu w rekrutacjach
  • oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży (warunek konieczny!)
  • znajomości narzędzi, technik i metod sprzedażowych
  • nastawienia skupionego na realizacji założonych celów
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • sprawnego poruszania się w przestrzeni online
  • Poznaj Randstad i dowiedz się, jak wyglądała zawodowa droga naszych kolegów i koleżanek : https : / / www.randstad.pl / kariera-w-randstad / pracuj-w-randstad /

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47