New Business Specialist
edrone
Kraków, Małopolskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

edrone to eCRM stworzony dla e-sklepów. Zwycięzca konkursu Best in Cloud 2018 magazynu ComputerWorld oraz najlepszy CRM według CIO z listy TOP100.

Wyróżniony przez Amazon Web Services. Ponadto edrone to przyjazne środowisko pracy nastawione na rozwój i doskonalenie się wszystkich członków zespołu! OPIS STANOWISKA : - osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla usług realizowanych przez edrone - budowanie i utrzymanie aktywnego portfela klientów należących do edrone - realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych, - zarządzanie relacjami z klientami - koordynowanie spotkań i utrzymywanie kontaktów - aktywna współpraca z innymi działami firmy w procesie obsługi klienta i realizacji przedmiotów umowy - ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji w zakresie sprzedaży, marketingu internetowego i branży e-commerce - śledzenie najnowszych trendów w branży eCommerce.

BĘDZIESZ IDEALNYM KANDYDATEM JEŚLI : - jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin - masz łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowania relacji - posiadasz wiedzę o marketingu Internetowym, e-commerce i jesteś aktywny w mediach społecznościowych - rozumiesz podstawy działania sklepów internetowych.

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w e-sklepie lub obsłudze e-sklepów lub narzędzi wspierających e-sklepy. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług Internetowych - prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych przychodzi Ci z łatwością - masz mistrzostwo z organizacji i jesteś skrupulatny CO DOSTANIESZ OD NAS?

konkurencyjne warunki finansowe, zależne od doświadczenia (wysoki system prowizyjny) - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej - własny system szkoleń z najnowszych trendów w branży eCommerce, technologii, oraz sprzedaży bezpośredniej - stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe, w Polsce oraz na Świecie i wyjazdy integracyjne - pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów - pracę w bliskim centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze - benefity dla pracowników - MultiSport Plus, lekcje języka angielskiego oraz pakiety medyczne.

Osoba aplikująca ("Kandydat") niniejszym wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w Edrone spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul.

Lekarskiej 1, 31-203 (dalej Administrator Danych Osobowych lub "ADO") zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE ( RODO ).

Osoba aplikująca może w każdym przypadku żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także może złożyć sprzeciw co do ich dalszego przetwarzania lub w każdym przypadku może cofnąć zgodę na przetwarzanie lub złożyć skargę do organu nadzoru.

Jeżeli chcesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych napisz na adres Dane te są przechowywane przez okres 36 miesięcy. Niezależnie od podstawy przetwarzania wskazanej powyżej, ADO przetwarza następujące dane osobowe tj : imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail również na podstawie art.

6 ust. 1 lit. b i c dla celów statystycznych oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku