Lektor Języka Angielskiego
English Navigator Szkoła Języka Angielskiego
Zielona Góra, Lubuskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Szkoła Języka Angielskiego English Navigator poszukuje pomysłowych, otwartych na nowe wyzwania i posiadających wyrazistą osobowość lektorów języka angielskiego.

 • Jeśli lubisz : patrzeć jak twoi uczniowie przełamują barierę językową motywować dzielić się wiedzą inspirować To jesteś lektorem, którego szukamy! Oferujemy : korzystne warunki finansowe;
 • zatrudnienie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub na umowę zlecenie; profesjonalne szkolenia oraz opiekę metodyczną;
 • elastyczny grafik - możliwość dopasowania godzin do dyspozycyjności; przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym biurze położonym w prestiżowej lokalizacji Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

  Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji .

  INFORMACJA NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Języka Angielskiego English Navigator z siedzibą w Zielonej Górze, Fabryczna 14B / 1.

  Administrator danych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email : biuro małpa englishnavigator.

  pl, we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku