Junior Marketing Specialist
Hays Response
Warszawa, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie technologii IT, szukamy osoby na stanowisko :

Junior Marketing Specialist.

Do głównych obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będą wsparcie w planowaniu oraz realizacji konferencji w zakresie działania marketingu cyfrowego, pomoc w kontroli budżetu, wspieranie i realizacja kampanii marketingowych.

Od Kandydatów oczekujemy biegłej znajomości języka czeskiego , wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych, jak i organizacyjnych.

Ponad to, idealna osoba na tym stanowisku powinna posiadać wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne , być osobą kreatywną oraz posiadać znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Znajomość systemów Eloqua / SFDC, będą dodatkowym atutem.

Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze digital marketingu.

Oferujemy możliwość praktycznego ćwiczenia umiejętności marketingowych na najważniejszych wydarzeniach i działaniach marketingowych w Polsce, Czechach i na Słowacji, uczestnictwo w tworzeniu najnowszych technologii chmurowych w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

Umowa za naszym pośrednictwem na okres 9 miesięcy z możliwością długofalowej współpracy

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku