Sprzedawca w Salonie Gatta - CH.Magnolia / Arkady Wrocławskie / Pasaż Świętokrzyski
Gatta
Wrocław
40 d. temu

Opis stanowiska :

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie :

  • obsługa Klienta,
  • sprzedaż produktów Gatta,
  • przygotowywanie dokumentów,
  • zamawianie i przyjmowanie towaru,
  • identyfikację z marką oraz aktywne jej promowanie.
  • Oczekujemy :

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • zorientowania na sprzedaż i obsługę klientów,
  • umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej,
  • znajomości technik sprzedaży,
  • komunikatywności oraz łatwości w przyswajaniu wiedzy,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • jasny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników,
  • atrakcyjne zniżki pracownicze,
  • konkursy sprzedażowe,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet szkoleń.
  • Aplikuj