Osoby z niepełnosprawnościami - OCHRONA - zakład prod.
Labors
Stanisławów, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z prowadzeniem aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, dla firmy z branży ochrony i bezpieczeństwa, poszukujemy osób z niepełnosprawnościami do OCHRONY ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO Miejsce pracy : Stanisławów k.

Mińska Mazowieckiego Szukasz pracy w ochronie? Posiadasz doświadczenie lub chcesz je dopiero zdobyć? Zadzwoń do naszego biura pod numer : 603-150-711 GWARANTUJEMY : - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę od pierwszego dnia - ochronę w systemie 24 / 48 (w m-cu 10 dyżurów) - kompleksowe szkolenie - wsparcie ze strony koordynatora OCZEKUJEMY : - dbania o bezpieczeństwo na ochranianym obiekcie - zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków - sumienności i odpowiedzialności - niekaralności - gotowości do wykonywania zleconych zadań (obchody, monitoring, obsługa ruchu osobowego i kołowego) - podstawowej umiejętności obsługi komputera - nie jest to warunek Mile widziane osoby z doświadczeniem w ochronie.

Dla osób bez doświadczenia gwarantujemy szkolenie. Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? Prześlij swoje CV za pomocą portalu lub zadzwoń do naszego biura tel.

603-150-711. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka LABORS Sp. z o. o. z siedzibą w : 00-140 Warszawa, Al. Solidarności nr 117.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych : iodmałpalabors.pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

LABORS Sp. z o. o. wpis do rejestru agencji zatrudnienia 19794

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku