Administrator IT&IS
Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Kobyłka k. Warszawy, mazowieckie, Polska
1 min. temu
source : Praca

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce blisko 15 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech.

Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego.

Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej.

Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze nasz Departament IT

Zakres obowiązków :

  • Administrowanie systemów IT
  • Monitorowanie zdarzeń systemowych
  • Analiza raportów systemowych
  • Analiza raportów systemów bezpieczeństwa
  • Administrowanie licencjami oprogramowania
  • Administrowanie prawami użytkowników
  • Administrowanie umowami IT
  • Wymagania :

  • Wykształcenie średnie informatyczne
  • Dobra znajomość budowy komputerów
  • Dobra znajomość sieci komputerowych, systemów Windows Server, Active Directory
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z obcokrajowcami
  • Oferujemy :

  • Współpracę na podstawie umowy B2B lub umowy zlecenie w wymiarze 20 godz. / tydzień
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania
  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zgłoś tę pracę