Copywriter
Gatta
Zduńska Wola, PL
5 d. temu
source : RocketJobs

Kim jesteśmy? W 1993 roku pojawiła się na polskim rynku firma Ferax będąca właścicielem marki Gatta. Był to moment przełomowy dla krajowej branży wyrobów pończoszniczych i stanowił kamień milowy w jej rozwoju.

Polska marka Gatta już od ponad 25 lat dba o piękno i wygodę kobiet, dostarczając najwyższej jakości rajstopy, zmysłową bieliznę oraz najmodniejszą odzież damską.

Międzynarodowe doświadczenie oraz uczestnictwo w światowych targach i pokazach mody gwarantuje aktualne trendy i wyspecjalizowaną technologię w tworzonych przez nas produktach.

Czym będziesz się zajmować? · Tworzeniem contentu technicznego (opisy produktów, opisy kategorii)· Tworzeniem contentu na Blog Gatta (artykuły inspiracyjne, poradnikowe, eksperckie) oraz artykułów sponsorowanych · Ścisłą współpracą z działem produktu i działem e-commerce Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku Copywriter · Perfekcyjnej znajomości języka polskiego (zasad ortografii i interpunkcji) · Żywego zainteresowania i doskonałego zrozumienia branży fashion· Elastyczności w tworzeniu treści· Umiejętności dostosowania komunikatu do grupy docelowej· Umiejętności dociekania i wyszukiwania informacji· Terminowości i dobrej organizacji pracy Mile widziane : · Umiejętności z zakresu SEO Copywritingu· Certyfikaty potwierdzające kompetencje Co oferujemy?
 • Pracę zdalną w oparciu o umowę zlecenie lub B2B· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia· Pracę w przyjaznym i pomocnym zespole w luźnej atmosferze· Możliwość rozwijania swoich umiejętnościInformujemy, że administratorem danych jest Ferax Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Szadkowska 4 / 6 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane o...more

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku