Kasjer/Kasjerka - nie wymagamy doświadczenia
Agencja Pracy Full Job
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja zatrudnienia Full Job (nr certyfikatu 13243) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Lokalizacja : Lublin Opis stanowiska : -obsługa stanowiska kasjerskiego (kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego), -obsługa klientów.

Wymagania : - pełnoletniość, - zaangażowanie, - mile widziany status ucznia lub studenta do 26 r. ż., - mile widziane posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-

epidemiologicznych. Oferujemy : - darmowe szkolenie, - zdobycie cennego doświadczenia, - możliwość dłuższej współpracy, -

terminowo wypłacane wynagrodzenie. Osoby zainteresowane zapraszam do biura na ul. Chopina 33 / 1 lub o aplikowanie za pośrednictwem portalu.

Proszę o dołączanie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych jest FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie 20-023, ul. Fryderyka Chopina 33 / 1. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji.

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email : iod(at)fulljob.pl.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku