Pracownik ochrony brama wjazdowa (portiernia)
Seris Konsalnet Holding S.A.
Sieradz, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko :

Prcownik ochrony Brama Wjazdowa( portiernia)

Zchecamy do aplikowania studentów zaocznych i nie tylko.

Zadania :

  • Kontrola towaru ( kompletacja towaru )
  • Dodatkowe czynności zlecone
  • Wymagania :

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Oferujemy : Umowa zlecenie

    Umowa zlecenie

    Pracę w systemie dwuzmianowym (możliwość dostosowania grafiku do indywidualnych potrzeb)

    Kompleksowe szkolenie w zakresie wykonywania powierzonych obowiązków

    Wynagrodzenie 17 zł Brutto

    Atrakcyjny system premiowy

    Pensja zawsze na czas do 10 dnia każdego miesiąca

    Dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie GENERALI

    Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LUXMED

    Możliwość podjęcia pracy od zaraz!

    Kontakt : ewa.baranowska(malpa).pl