Pracownik Budowlany Prefabrykacja DO DOUCZENIA
Axialus S.A.
Wroclaw, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Główne zadania :

  • Układanie szalunków (szalunki systemowe oraz deskowanie),
  • Układanie siatki zbrojeniowej,
  • Olejowanie form,
  • Asystowanie przy wylewaniu betonu,
  • Rozcieranie betonu,
  • Wibrowanie. Wymagania :
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego. Oferujemy :
  • zarobki 15,75 euro brutto / h (wynagrodzenie miesięczne ok. 2300 EUR netto,
  • Praca 40h / tyg + możliwość nadgodzin +50%,
  • Pokrywamy koszty zakwaterowania,
  • Dodatek za dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Belgii,
  • Trzynasta pensja,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich,
  • Możliwość długoterminowej współpracy,
  • Płatny urlop wypoczynkowy,
  • Zwrot kosztów badań lekarskich oraz zakupu odzieży roboczej,
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • Opiekę polskojęzyczną przez cały czas trwania kontraktu,
  • Inne dodatki finansowe - zgodnie z legislacją belgijską.
  • Zgłoś tę pracę