Kierowca CE (krajowy lub międzynarodowy)
Go4Jobs International
Szczecin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

W ciągu 30 lat nasz klient rozwinął się z jednoosobowej działalności gospodarczej w firmę usługową zajmującą się głównie transportem i dystrybucją, magazynowaniem i chemikaliami oraz logistyką portową i intermodalną.

Spoiwem wszystkich naszych działań są nasze samochody ciężarowe. Z myślą o dalszym rozwoju poszukujemy 20 kierowców ciężarówek CE na jednym z następujących stanowisk : - Dystrybucja- Dystrybucja zbiorcza- Budownictwo m.

in. wywrotka- Kontenery i transport portowy- Transport międzynarodowy- Wyjątkowy transport- transport ADR- Transport cysternami Sterownik dystrybucji opisu stanowiska pracy : Odpowiedzialny za transport krajowy i / lub międzynarodowy.

Odpowiada za załadunek i rozładunek cystern z płynnymi chemikaliami, schłodzonymi i palnymi gazami oraz flexi-kontenerami.

Opis stanowiska transport budowlany : W dni powszednie przewozy krajowe krytymi ciężarówkami z wózkiem widłowym na wynos, dźwigami lub ładowarkami lądowymi.

Do klientów działających w branży budowlanej, a więc głównie dostaw na place budów. Opis pracy wyjątkowy transport : Odpowiedzialny za transport krajowy i / lub międzynarodowy.

Odpowiada za załadunek i rozładunek cystern z płynnymi chemikaliami, schłodzonymi i palnymi gazami oraz flexicontainerami.

Kierowcy będą szkoleni przez bardzo doświadczonych kolegów z ekojazdy, aby każdego dnia jak najefektywniej pokonywali swoje trasy.

W tym celu będzie wykorzystywał najnowszą technologię w doskonale wyposażonych ciężarówkach. Nasz klient znany jest z lśniących i doskonale utrzymanych wózków.

Profil : - Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca ciężarówki- Dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego- Certyfikat Kompetencji- Ważne prawo jazdy CE- Ważny kod 95- Ważna karta do tachografu- ADR to zaleta- Dodatkowym atutem jest wyjątkowy certyfikat transportowy Możliwe są różne zmiany!- Tylko podróże krajowe lub międzynarodowe lub połączenie obu- Praca wiele godzin i nadgodzin lub zaledwie 8 godzin dziennie- Możliwe 3 tygodnie pracy 1 tydzień w domu (lub inna kombinacja!)- Możliwa tylko praca w dzień lub tylko w nocy- Możliwe zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin Ciężarówki to Scania, Volvo, Mercedes, ectWszystkie samochody są w świetnym stanie! Płace to : 12.

468 euro brutto / godzinęKupon na posiłki od 5,58 euro / netto dziennieARAB od 1.473 euro netto / godzinę przepracowanąUbrania roboczePremia na koniec rokuDodatek urlopowy

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku