praca w Czechach
Juta a.s.Bernartice
Lubawka, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

PRACA w Czechach - czeska umowa o pracę. Firma JUTA a.s. Bernartice 185 Česka republika ( 6km od Lubawki) zatrudni pracownika na stanowisko Magazynier, Operator magazynu Firma oferuje : -Stałą umowę o pracę po okresie próbnym na czas nieokreślony w Czeskiej republice , bezpośrednio od pracodawcy.

Dodatkowe ubezpieczenie emerytalne. -Szkolenie pracownika z zakresu budowy maszyn. -System pracy 2-zmianowy 6.00-14.00 i 14.

00-22.00 -Atrakcyjne wynagrodzenie stale plus premia za plynnosc utrzymania ruchu , Czego oczekujemy : - Waznych uprawnien i doswiadczenia w obsludze wuzków widlowych -Dokładności -rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Zakres obowiązków : -Obsługa wuzków widłowych -Obsługa magazanu -Rozładunki i załadunki dostaw -Utrzymanie plynnosci produkcji -Przygotowanie produkcji kontakt PL Paweł Filipowicz+48667778500 adres e-mail

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku