Mechatronik / Mechanik maszyn produkcyjnych
AWG
Opole, Opolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Nasz Klient to zdecydowany lider w branży mięsnej z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją. Największy pracodawca w swojej branży, przoduje w eksporcie mięsa na rynki zagraniczne.

Posiada 11 zakładów mięsnych i pierzarskich na terenie całego kraju. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Mechatronik / Mechanik maszyn produkcyjnych Lokalizacja : Opole Zakres obowiązków : - utrzymanie sprawności technicznej maszyn w zakładzie produkcyjnym - usuwanie usterek i awarii maszyn i linii produkcyjnych oraz bieżące naprawy w zakresie elektryki / mechaniki - realizacja planowanych przeglądów maszyn - diagnozowanie przyczyn awarii i przestojów maszyn - prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami maszyn - rozwiązywanie bieżących problemów technicznych - wykonywanie zadań remontowych i naprawczych Wymagania : - wykształcenie min.

średnie techniczne lub zawodowe ( o specjalności mechanika, mechatronika, budowa maszyn) - doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane - znajomość obsługi komputera - praktyczna wiedza techniczna - odpowiedzialność i rzetelność - gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy : - umowę o pracę od pierwszego dnia! - dofinansowanie do karty Multisport - możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego - bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku, prywatna opieka medyczna Aplikuj do nas już dziś! Prosimy o przesłanie CV z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej RODO , informuję, że : Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest AWG Sp.

z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art.

6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art.

 • 9 ust. 1 pk; Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan / Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;
 • Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata;
 • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • Posiada Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 • Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;
 • Podane przez Panią / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku