Pracownik produkcji prefabrykatów/betoniarz (K/M)
Diwa Personalservice
Prószków, Opolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w produkcji prefabrykatów / budownictwie jako : pracownicy produkcji prefabrykatów, betoniarz, pracownicy ogólnobudowlani. WYNAGRODZENIE

  • 1700 € netto przy 196 godzinowym wymiarze czasu pracy,
  • Oferta posiada zeit konto, CZAS PRACY
  • Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową ZADANIA :
  • Przygotowywanie betonu
  • Produkcja rur żelbetowych
  • Przygotowanie zbrojenia prefabrykowanych elementów
  • Obsługa maszyn wspierających produkcję prefabrykowanych elementów
  • Betonowanie i czyszczenie prefabrykowanych elementów OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :
  • Umiejętności organizowania, użytkowania pracy robót zbrojarsko-betoniarskich
  • Doświadczenie w pracach betoniarskich
  • Obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
  • Prawo jazdy i auto mile widziane OFERUJEMY :
  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy MIEJSCE PRACY
  • Saksonia) niedaleko Leipzig Nr. Cert. 6760
  • Zgłoś tę pracę