Praca od zaraz- Oława
SGP GROUP
Oława, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli jesteś zainteresowany / a pracą przy produkcji artykułów higienicznych oraz poszukujesz pracy, która pozwoli na rozwój w nowych technologiach i zapewni atrakcyjne wynagrodzenie.

Mamy dla Ciebie ofertę! Twoja praca będzie polegała na : -repacking- przepakowywanie uszkodzonych kartonów / worków + kontrola jakości.

NIE WYMAGANY DOŚWIADCZENIA, PROWADZIMY SZKOLENIA WDRAŻAJĄCE I STANOWISKOWE Oferujemy : -umowę zlecenie z możliwością dłuższej współpracy, -pracę w pozytywnej atmosferze, -pracę 3 zmianową, -atrakcyjną stawkę godzinową.

Nasze oczekiwania : -dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym 6-14, 14-22, 22-6 od poniedziałku do piątku, -zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 881-338-338 . Prosimy również o dodanie klauzuli następującej treści : Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP Sorting Group Poland Sp.

z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku