Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji
Herster Agencja Zatrudnienia
Legnica, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Zatrudnienia HERSTER (nr cert.10712) w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko : Specjalista ds.

Rekrutacji i Selekcji Opis stanowiska :

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych (praca tymczasowa, rekrutacje stałe)
  • Zamieszczane ogłoszeń oraz inne działania rekrutacyjne
  • Selekcja CV oraz przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji z kandydatem i Klientem na wszystkich etapach procesu rekrutacji
  • Przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia Oczekiwania :
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych (mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej)
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność budowania relacji
  • Pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu pojazdów Oferujemy :
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Pracę w przyjemnej atmosferze, przy niekorporacyjnym stylu pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłówKontakt : Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv w tytule maila wpisując : Specjalista ds.
  • Rekrutacji Tel : 510-408-820; 727-239-265Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    U. nr 101 poz. 926, ze zmianami

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych