Operator wózka widłowego- praca w Holandii lub w Niemczech
Klaver Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Masz doświadczenie w pracy na wózku widłowym? Szukasz pracy w Holandii lub w Niemczech? Świetnie trafiłeś- szukamy kogoś takiego jak TY! Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku : OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH- praca w Holandii lub w Niemczech Wymagania w Holandii : - doświadczenie w pracy na wózkach widłowych - znajomość języka angielskiego komunikatywna - prawo jazdy mile widziane - chęci oraz motywacja do pracy - gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu Wymagania w Niemczech : - doświadczenie w pracy na wózkach widłowych - znajomość języka niemieckiego komunikatywna (ewentualnie posiadamy ofertę pracy na dziale mrożonek bez znajomości języka niemieckiego) - prawo jazdy mile widziane - chęci oraz motywacja do pracy - gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na konto - zakwaterowanie oraz dojazd do pracy - ubezpieczenie - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich lub niemieckich W czym dodatkowo możemy Ci pomóc?

 • w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę -w zorganizowaniu transportu z Polski do pracodawcy zagranicznego Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta- zadzwoń pod numer : +48 570670866 lub wyślij cv na naszego maila!! Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver ( KRAZ 18450 ) 42-221 Częstochowa ul. Gminna 131
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku