Specjalista ds. legalizacji pobytu cudzoziemców
Talent Select
Katowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Masz doświadczenie w legalizacji pobytu cudzoziemców? Jesteś osobą, którą cechuje precyzja, dokładność i dbanie o szczegóły?

Szukasz pracy, gdzie możesz poszerzyć swoje horyzonty? Jeśli tak, to jesteś osobą, na którą czekamy! Do Twoich obowiązków będzie należało : Składanie dokumentów do legalizacji pobytu i pracy Cudzoziemców, Weryfikacja przebiegu prawidłowości dokumentów, Reprezentowanie firmy w Urzędzie Pracy i Urzędzie Wojewódzkim, Dbałość o terminowość składania wniosków Wymagamy : Znajomość Ustawy o Cudzoziemcach, Znajomość zasad legalności pobytu i pracy Cudzoziemców, Pozytywne nastawienie do pracy i pro- aktywna postawa, Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej, Prawo jazdy kat.

B.- warunek konieczny. Możemy zaoferować : Gwarantujemy długofalową współpracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku Oferujemy stałe wynagrodzenie miesięczne, Szkolenia podwyższające Twoje kompetencje Brzmi ciekawie?

W takim razie nie czekaj ani chwili - wyślij swoje cv, daj nam się poznać i dowiedz się więcej!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku