Pracownik biurowy
Magnat Net
Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

Zapraszam Cię do pracy w biurze na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży usług logistycznych. Gwarantuję stabilne i pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Dodatkowo dogodne godziny pracy : od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Obowiązki : - sprzedaż usług logistycznych, - raportowanie swoich wyników, - tworzenie własnej bazy klientów.

Ważne pozytywne nastawienie do pracy : ) Zapewniam każdemu pracownikowi : - pracę z wolnymi weekendami - stabilność zatrudnienia - wynagrodzenie do 4000 zł netto -premię za wyniki oraz zaangażowanie - często większe niż sama podstawa możliwość rozwoju oraz awansu - karty MultiSport - dodatkowe ubezpieczenie grupowe -wyjścia integracyjne - m.

in. kręgle, kajaki, kino -bezpłatne szkolenia ze specjalistami. Jeżeli chcesz podwoić a nawet potroić swój wynik, a co za tym idzie wynagrodzenie, to najwyższy czas abyś dołączył do naszego zespołu.

Napisz do mnie i wyślij swoje CV na adres :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku