Księgowy PtP/OtC z j. angielskim
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
śląskie
9 d. temu

Obowiązki :

  • realizacja zadań związanych z pracą w obszarze OtC / PtP,
  • sporządzanie okresowych zestawień i raportów,
  • wsparcie sporządzania sprawozdań finansowych,
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
  • współpraca z innymi działami firmy zlokalizowanymi w Polsce i za granicą.
  • Wymagania :

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • preferowane doświadczenie w księgowości,
  • wykształcenie kierunkowe mile widziane,
  • praktyczna znajomość MS Office (w tym MS Excel),
  • dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły.
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet dodatkowych benefitów (m.in. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna),
  • pełne wdrożenie na stanowisko oraz szkolenia dodatkowe,
  • możliwość codziennej pracy z językiem obcym w międzynarodowym środowisku.
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj