Specjalista ds. marketingu
Confronter Sp. z o.o.
Gliwice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Confronter to nie tylko porównywarka dostępnych na rynku ofert finansowych czy źródło wartościowych porad dotyczących zarządzania zasobami finansowymi klientów indywidualnych i firmowych.

Jesteśmy przede wszystkim zespołem ludzi zdolnych do rozwiązywania najbardziej złożonych problemów z branży marketingu efektywnościowego.

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty da marketingu - Aplikuj - może właśnie na Ciebie czekamy! Twoim zadaniami będą : - planowanie, wdrażanie i optymalizacja procesu pozyskania oraz obsługi klientów, - nawiązywanie współprac z kontrahentami, - szukanie nowych źródeł pozyskiwania leadów, - dbanie o higienę bazy danych, - prowadzenie kampanii SEM oraz zarządzanie komunikacją targetowaną, - analiza efektów prowadzonych działań, - wsparcie działu w bieżących zadaniach oraz współpraca z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami.

Oczekujemy : - wykształcenia w obszarze marketingu / zarządzania, - znajomości MC Excel z stopniu biegłym, - doświadczenia zawodowego w dziedzinie marketingu efektywnościowego, - praktycznej znajomości rynku internetowego i narzędzi e-marketingowych, w tym programów graficznych, - umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych, - nastawienia na realizację wyznaczonych celów.

Oferujemy : - możliwość rozwoju zawodowego, - pracę w młodym, dynamicznym zespole, - wybór preferowanej formy zatrudnienia (B2B, UOP), - udział w szkoleniach i kursach.

Nie czekaj! Wyślij swoje CV na adres Czekamy na Ciebie!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku