Młodszy Analityk Danych
LUX MED
Warszawa, mazowieckie, Polska
29 d. temu

Opis stanowiska

Praca w Departamencie Planowania i Kontrolingu

Zakres obowiązków :

  • Przetwarzanie i integracja danych;
  • Analiza danych, przygotowanie i prezentacja wniosków z analiz;
  • Rozwój i utrzymanie raportów oraz dashboardów w systemie EPM (BI) oraz Tableau;
  • Pełnienie roli administratora biznesowego systemu EPM (BI).
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki : informatyka ekonomiczna, ekonometria, statystyka, matematyka;
  • Doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu finansowego lub komercyjnego mile widziane.
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL, MS Excel, MS Access oraz Tableau;
  • Praktyczna znajomość rozwiązań BI;
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na modele danych;
  • Dużym atutem będzie znajomość Infor BI oraz narzędzi Big Data (Hadoop, R, Python);
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność skutecznej pracy pod presją czasu;
  • Poczucie humoru i umiejętność współpracy w zespole oraz z klientem wewnętrznym.
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Niezbędne narzędzia do pracy i atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do miejsca parkingowego);
  • Owocowe piątki oraz możliwość uczestniczenia w projektach prozdrowotnych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze analizy dużych zbiorów danych oraz kontrolingu finansowym i komercyjnym.
  • Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

    Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .