Elektryk - Francja
Work Service Express
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników oraz w rekrutacjach na terenie Polski.

Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Agencja pośrednictwa pracy Work Service Express (KRAZ 1116), poszukuje dla swojego klienta na terenie Francji elektrykówZAKRES OBOWIĄZKÓW : - Prace instalatorskie na parkingach- Montaż lub wymiana okablowania- Montaż zasilania (niskie i wysokie napięcie)CO OFERUJEMY?

 • Polską umowę o pracę- 11,61 euro brutto / h- Premia żywieniowa 11,36 euro brutto / dzień- Premia transportowa 2,51 euro brutto- Premia końca misji 10% wynagrodzenia brutto do wynagrodzenia- Stabilne zatrudnienie - klient oczekuje długiej współpracy,- Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł- Kompleksową obsługę przed wyjazdemCZEGO OCZEKUJEMY?
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku- Umiejętność pracy z planem i rysunkiem technicznym- Znajomość języka francuskiego lub angielskiego
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku