Pracownik stoczniowy/ metalworker - sczepianie MIG - Dordrecht, Holandia
Covebo Work Office
Torun, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) od ponad 15 lat skutecznie działa na rynku kierując polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko : Pracownik stoczniowy / metalworker - sczepianie MIG - 13 E netto / h Holandia - Zwijndrecht Charakterystyka pracy i stanowiska : Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego pracownika stoczniowego z umiejętnością czytania rysunków technicznych, który będzie zajmował się, pracami ślusarskimi w firmie zajmującej się produkcją jednostek pływających.

Dodatkowo od kandydata wymagana jest umiejętność sczepiania MIG / MAG / elektroda. Wymagania : - doświadczenie w tego rodzaju pracy, - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny, - prawo jazdy (możliwość zwrotów kosztów dojazdów w przypadku własnego auta), - umiejętność czytania rysunków technicznych,Oferujemy : Warunki Zatrudnienia / co oferujemy : Umowę zawartą na warunkach holenderskich.

Wypłatę wpływającą co tydzień na konto. Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe. Pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Pełne ubezpieczenie podczas pobytu. Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Aplikuj i wyjedź z nami do Holandii! Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24 / 25 (KRAZ 1145).

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku