Międzynarodowy Spedytor Morski
Sanpro Synergy
Wronki, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Sanpro Synergy to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Międzynarodowego Spedytora Morskiego Miejsce pracy : Wronki ( woj. wielkopolskie ) Poszukujemy kandydatów, którym chcielibyśmy powierzyć obowiązki związane z obsługą klientów głównie z rynków azjatyckich pod kątem organizacji i realizacji zleceń transportowych, w tym nawiązywaniem kontaktów z podmiotami biorącymi udział w łańcuchu dostaw oraz przygotowywaniem dokumentów transportowych, monitowaniem terminowości zleceń, nadzorowaniem przepływu dokumentacji, ewidencjonowaniem zleceń w systemach i raportach, raportowaniem realizowanych zadań oraz rozwiązywaniem wyzwań związanych z realizacją zleceń transportowych Zapraszamy serdecznie do udziału w rekrutacji osoby, które :

 • posiadają doświadczenie na stanowisku spedytora morskiego
 • są skupione w pracy na czasie i realizowanych zadaniach
 • potrafią podejmować optymalne rozwiązania
 • potrafią pracować w środowisku błyskawicznie przekazywanych informacji
 • potrafią płynnie komunikować się w języku angielskim
 • swobodnie poruszają się w środowisku Windows w tym szczególnie w programie Excel Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy Administratorem Twoich danych osobowych jest Sanpro Synergy Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Henryka Sienkiewicza 85 / 87. Po co nam dane osobowe? Szukamy kandydatów zainteresowanych zatrudnieniem w naszej spółce.

  Na podstawie przekazanych informacji dokonujemy weryfikacji kandydata oraz podejmujemy decyzje w sprawie umówienia spotkania lub podpisania umowy o pracę.

  Gdzie będą przetwarzane Twoje dane osobowe? Będziemy przekazywać Twoje dane innym odbiorcom tylko na podstawie środków dopuszczonych prawem, jak chociażby umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych.

  Do potencjalnych odbiorców Twoich danych mogą należeć m.in. nasi podwykonawcy, dostawcy infrastruktury informatycznej czy podmioty świadczące obsługę kadrowo-płacową.

  Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych? Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art.

  6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 2016 r. (RODO), co oznacza w tej sytuacji, że przetwarzanie Twoich danych osobowych jest oparte o zgodę na przetwarzanie danych.

  Jak długo będziemy przetwarzać dane? Dane osobowe będą przetwarzane do czasu, kiedy nie cofniesz zgody na przetwarzanie danych osobowych, nie dłużej jednak niż przez kwartał od momentu ich zebrania.

  Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO? W związku z wyrażeniem zgody możesz od nas żądać :

 • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 • otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim przetwarzamy je w celach rekrutacyjnych
 • sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;
 • usunięcia danych osobowych, co potraktujemy jako cofniecie zgody na przetwarzanie, której nam udzieliłeś podając dane,
 • ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul.
 • Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem Nie przysługuje Ci prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ponieważ, zamiast tego prawa masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

  Jaki jest do nas kontakt? Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących praw, prosimy o kontakt z nami : Inspektor Ochrony Danych : e-mail :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku