Pracownik sklepu-tygodniowe wynagrodzenie
FallWork
Legionowo, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik sklepu-tygodniowe wynagrodzenie Jeśli szukasz dorywczej pracy, bądź stałej? Jeśli nuda Ci doskwiera i chcesz zarobić to.

 • APLIKUJ DO NAS! DO WYBORU : OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, STOISKA ZE ŚWIEŻĄ ŻYWNOŚCIĄ, WYKŁADANIE TOWARU. AGENCJA PRACY FALLWORK 6231 ZATRUDNI OSOBY NA STANOWISKO : PRACOWNIK MARKETU OPIS : Poszukujemy pracownika sklepu w godzinach otwarcia sklepu (6-22), który odpowiedzialny będzie za obsługę linii kas lub dbanie o ekspozycję towaru na półkach.
 • Możliwa również praca na działach ze świeżą żywnością. Osoby aplikujące muszą być dyspozycyjne do pracy na kasie lub na hali / działach.

  Wypłacamy tygodniówki. *miejsce pracy : Legionowo OFERUJEMY : >

  wypłaty tygodniowe >

  umowę zlecenie >

  opiekę Koordynatora >

  szkolenie z zakresu kasy >

  zatrudnienie online w 5 minut WYMAGAMY WYŁĄCZNIE : >

  aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej >

  dyspozycyjność do pracy od zaraz na kasie oraz na hali >

  dostępu do internetu w celu zawarcia umowy ZAKRES OBOWIĄZKÓW TO : >

  obsługa kasy dotykowej po wcześniejszym szkoleniu >

  wykładanie towaru na półki >

  sprawdzanie terminu dat przydatności ->

  KONTAKT LUB SMS : 790 790 544 lub 883-088-073 ! TYLKO U NAS WYPŁATY CO PIĄTEK! "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku