Asystent ds inwestycji
Merkury Market Sp.z o.o.
Jasło
4 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Asystent w dziale inwestycji

Miejsce pracy : Krosno

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sporządzanie i redagowanie pism na polecenie Zarządu firmy Merkury Market, oraz za ścisłą współpracę z firmami, organizacjami, instytucjami, pawilonami handlowymi na terenie Polski i Słowacji, oraz poszczególnymi działami firmy Merkury Market.

Wymagania

Wykształcenie wyższe

Samodzielność w działaniu i podejmowaniu istotnych decyzji

Umiejętność pracy pod presją czasu

Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych