Kierownik Robót Elektrycznych
HAYS Construction amp Property
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Kierownik Robót Elektrycznych Wrocław, Łódź NR REF. : 1130484 Twoja następna firmaBędziesz pracować w strukturach międzynarodowej firmy działającej w obszarze generalnego wykonawstwa.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych. Twoje następne stanowiskoBędziesz nadzorował / a wykonywanie instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia.

Do Twoich obowiązków będzie należało pilnowanie harmonogramów robót, nadzór nad jakością wykonania prac, współpraca z podwykonawcami.

Będziesz pracował / a bezpośrednio na budowie oraz w przygotowaniu procesu realizacji instalacji. Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Idealny Kandydat to inżynier elektryk, z udokumentowanym, min. 3 letnim doświadczeniem w pełnieniu samodzielnej funkcji Kierownika lub Koordynatora Robót Elektrycznych, po zdobyciu uprawnień budowlanych do kierowania robotami w branży elektrycznej.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w strukturach generalnego wykonawstwa. Co zyskujesz?W zamian otrzymasz umowę o pracę, pakiet dodatkowych świadczeń i możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji i doświadczeniu na rynku budowlanym.

Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku