Operator maszyn
FlexHR
Brodnica, Polska
6 d. temu

Możliwość rozwoju jest dla Ciebie ważna?

Jesteś zainteresowany zdobyciem interesującego doświadczenia zawodowego?

Oferujemy Tobie :

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę

Stabilne zatrudnienie - praca na stałe!

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego - nie wymagamy doświadczenia

Premie i płatne nadgodziny

Wolne weekendy

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Pracę w systemie zmianowym

Pracę w nowoczesnej hali w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatki płacowe, między innymi za dojazdy do pracy Ubezpieczenie grupowe

Pakiet benefitów - wczasy pod gruszą, szkolenia, imprezy integracyjne, premie świąteczne, paczki dla dzieci i inne!

Twoje zadania :

Obsługa maszyn i urządzeń Proste prace produkcyjne

Kontrola jakości

Uzupełnianie odpowiedniej dokumentacji

Dbałość o czystość na stanowisku pracy

Zgłaszanie niezgodności

Jeśli :

Jesteś dokładny, zorganizowany

Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym prześlij do nas swoje CV!

Czekamy na Ciebie. FlexHR. Wpis do KRAZ nr 9172. Polityka prywatności : flexhr.pl. Praca stała.