Regipsiarz - Praca Niemcy
East Power
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

East Power sp. z o. o. KRAZ 18242 świadczy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko : Regipsiarz Obowiązki : Montaż płyt kartonowo-gipsowych Prace pomocnicze ogólnobudowlane Wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość j niemieckiego na poziomie komunikatywnym Gotowość do podjęcia pracy za granicą Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) Zaangażowanie i duża motywacja do pracy Zapewniamy : - Umowę na warunkach niemieckich w oparciu o układ zbiorowy IGZ (dodatkowo płatne nadgodziny, godziny nocne, praca w święta), - Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec, - Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin.

Możliwość wysokiej liczby godzin (8h / dziennie + nadgodziny), - Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki., - Korzystną I klasę podatkową więcej na rękę dzięki pracy przez naszą agencję, po pierwszym przepracowanym miesiącu organizujemy przejście III klasę podatkową, - Zakwaterowanie : zorganizowane przez pracodawcę.

Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km. - Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld, - Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.

 • Zwrot kosztów za badania lekarskie. (po pierwszym przepracowanym miesiącu), -Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich, - Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia : organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.
 • Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV przez formularz aplikacyjny - wiadomość priv oraz kontakt telefoniczny Nr telefonu : 1.

 • 48 575 440 254 2. +48 530 844 775 3. +48 570 440 105 4. +48 512 522 523 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mila Prosimy o dopisanie do aplikacji klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku