Technik-Elektroautomatyk
Recrew HR
Ostróda, Warmińsko-mazurskie
6 d. temu
source : Lento.pl
 • Agencja RECREW HR dla swojego Klienta : Zakładu produkcyjnego specjalizującego się w przetwórstwie mięsa wołowego poszukuje osobę na stanowisko : TECHNIK ELEKTROAUTOMATYK Miejsce pracy : Górka pod Ostródą Obowiązki na stanowisku pracy : -obsługa i eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych;
 • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej; -współpraca z Działem Produkcji; -wykonywanie bieżących napraw maszyn, urządzeń i układów zasilająco-sterowniczych.
 • Nasz Klient oferuje : -pracę w Firmie będącej Liderem w swojej branży; -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta;
 • atrakcyjne wynagrodzenie : wysoka podstawa + premie miesięczne; -pracę zmianową (również nocną) oraz dyżury weekendowe (dodatkowo płatne) Od idealnego Kandydata oczekujemy : -wykształcenia minimum średniego technicznego;
 • minimum 3letniego doświadczenia na podobnym stanowisku; -znajomości zasad pracy przy eksploatacji maszyn i urządzeń oraz zasad BHP;
 • umiejętności czytania dokumentacji technicznej (schematy technologiczne i elektryczne). Zapraszamy do wysyłania CV Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku w przypadku zamieszczenia zdjęcia) przez RECREW HR sp.
 • z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników , Oświadczam, iż administrator danych osobowych RECREW HR sp.

  z o.o. wypełnił wobec mnie obowiązek informacyjny przewidziany w art. 13 i nast. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  RODO) OBOWIĄZEK INFORMACYJNY : 1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Recrew Hr Sp.

  z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt : Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk lub e-mail : 2. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na podstawie wyrażonej zgody (art.

  6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  3. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 3 lat. 4. Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

  podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii. 5. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku