Researcher z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
Świnoujście, zachodniopomorskie, Polska
5 d. temu
source : GoWork.pl

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.

Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko :

Obowiązki

Przygotowywanie researchu korzystając z anglojęzycznych materiałów i umieszczać je w jednym miejscu

Research pod konkretną tematykę jaką zlecę (głównie bieganie)

Praca w Wordpressie m.in. w zakresie optymalizacji treści, zamiany nagłówków

Wymagania

Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Wykształcenie minimum średnie

Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej A2 / B1

Podstawowa znajomość SEO

Znajomość Wordpress'a

Dobra organizacja pracy własnej

Skrupulatność i dokładność

Własny komputer

Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania

Prace zdalną

Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy

Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie oferty pracy :

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.