pracownik transportu wewnętrznego
Randstad Polska
Rogoźnica, Polska
5 d. temu

Posiadasz prawo jazdy kat. B, a praca na magazynie nie jest Ci obca?

Świetnie się składa! Poszukujemy pracowników transportu wewnętrznego dla światowego lidera w branży AGD w Rogoźnicy ( koło Rzeszowa)!

Jeśli jesteś zainteresowany / a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRACOWNIK TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO na numer 663 984 513, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • pracę na pełen etat
  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziłku do piątku z możliwością pracy w soboty lub pracę w 7-dniowym modelu pracy (dodatek 800 zł brutto)
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej w atrakcyjnej cenie
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dostęp do stołówki z ciepłym posiłkiem
  • możliwość korzystania z miejskiego transportu
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • zadania

  • operowanie wózkiem typu milk-run,
  • obsługa foliarki,
  • praca ze skanerem,
  • proste prace porządkowe.
  • oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B
  • uprawnienia UDT- mile widziane (nie jest to warunek konieczny)
  • doświadczenia na produkcji lub magazynie,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym ,
  • chęci do pracy.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47