Barman
Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn/GOSPODARSTWO ROLNE
Gdańsk, pomorskie
6 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Falowa 8, 80-680 Gdańsk, powiat : m. Gdańsk, woj : pomorskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Przygotowywanie napojów w barze.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : dwie zmiany Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 17.

03.2020 Wynagrodzenie brutto : od 4 000 PLN Wynagrodzenie ustalane indywidualnie z pracodawcą. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.

00 do 15.00 lub 15.00 do 23.00 (według grafiku). System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : barman Typ propozycji : praca w wolne dni Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • średnie zawodowe 4-letnie, gastronomiczne
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Wymagania pożądane Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia :

 • książeczka sanepidowska
 • Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem :

  Inne wymagania :

 • wykształcenie gastronomiczne, 2 rok doświadczenia na w / w stanowisku. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie z pracodawcą.
 • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 lub 15.00 do 23.00 (według grafiku).

  Dane pracodawcy Pracodawca : Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn / GOSPODARSTWO ROLNE Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku