Monter/ka podzespołów
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Bychawa
1 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Lublin

Oferta :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w miłej atmosferze, w międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie do 3600 zł brutto
  • Karta obiadowa
  • Wolne weekendy
  • Praca na dwie zmiany : 6-14, 14-22
  • Komfortowe warunki pracy : klimatyzowana hala, brak czynników szkodliwych
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup : dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Wymagania :

  • Umiejętność pracy z instrukcją
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Sumienność oraz skrupulatność
  • Dyspozycja do pracy w systemie dwuzmianowym, 8-godzinnym
  • Zadania :

  • Przygotowywanie modułów niezbędnych do montażu artykułów wytwarzanych w firmie
  • Montaż gotowych podzespołów
  • Obsługa narzędzi warsztatowych
  • Kontrola jakości komponentów
  • Pakowanie i przygotowanie elementów do wysyłki
  • Zgłoś tę pracę