Copywriter SEO
Cannabis Spot sp. z o.o.
Tysiąclecia 15, Katowice
4 d. temu
source : Just Join IT

Opis Stanowiska :

Do zespołu Cannabis-spot.pl poszukujemy osoby na stanowisko : copywriter / copywriterka. Dlaczego my? Na pewno nie jesteśmy sztampową firmą! Nasz sklep tworzą ludzie z pasją, jednak wiemy, że dobry odpoczynek czy elastyczne / dopasowane godziny pracy, to ważna część sukcesu.

Praca u nas jest w pełni zdalna cenimy sobie czas i wygodę naszych pracowników. Coś o nas? Oferujemy wysokiej jakości susz oraz olejki CBD, a także inne akcesoria dla palaczy, dostępne zarówno online, jak i stacjonarnie.

Znajomość tematu mile widziana). Prowadzimy również sprzedaż hurtową na rynki zagraniczne.

Czego wymagamy?

  • Lekkiego pióra
  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Perfekcyjnej znajomości języka polskiego
  • Podstawowej znajomości zasad SEO
  • Znajomości narzędzi internetowych jak : Wordpress, Senuto, Canva, opcjonalnie Getresponse.
  • Sumienności i terminowości
  • Dobrej organizacji
  • Umiejętności współpracy
  • Kreatywnej i otwartej głowy
  • Twoje zadania :

  • Tworzenie i publikacja treści sprzedażowych (opisów produktów) na stronie Cannabis-spot.pl
  • Tworzenie i publikacja artykułów blogowych, na samodzielnie wyszukany temat
  • Tworzenie tekstów, na tematy zlecone przez SEO specjalistę
  • Udział w contentowych burzach mózgów
  • Opcjonalnie : tworzenie treści marketingowych na zewnętrzne potrzeby strony
  • Mile widziane :

    Znajomość tematu konopnego będzie dużym atutem.

    Co oferujemy :

  • Stabilną umowę na warunkach wybranych przez Ciebie (zlecenie, b2b, itp.)
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności dobrze je wyceń, nie bój się.
  • Wewnętrzne warsztaty SEO / Content
  • Pracę w pełni zdalną
  • Przyjazną atmosferę pełną profesjonalizmu i zrozumienia
  • Zgłoś tę pracę