Monter- serwisant instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
Doradztwo Gospodarcze Jacek Garnowski
Wismar, Niemcy
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Wismar

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie w dziedzinach chłodnictwo, klimatyzacja lub wentylacja
  • doświadczenie jako monter lub serwisant instalacji i urządzeń chłodniczych lub klimatyzacyjnych
  • umiejętność pracy w zespole i nastawienie na jakość
  • odpowiedzialność i umiejętność samodzielnej pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość j.niemieckiego ca najmniej na poziomie podstawowym
  • To oferujemy

  • bardzo dobre możliwości zarobkowe, od 2700 EUR do 3800 EUR Brutto w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej).
  • Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.

  • bezpłatne użytkowanie profesjonalnego sprzętu i ubrań roboczych
  • samochód firmowy
  • możliwość doskonalenia zawodowego i językowego na koszt pracodawcy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (w j. niemieckim lub polskim ) do przedstawiciela pracodawcy poprzez przycisk "Aplikuj"

    Pracodawca to solidna, średniej wielkości rodzinna firma z hanzeatyckiego miasta Wismar w Meklemburgii zajmująca się serwisem oraz budowaniem przemysłowych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.

    Obszar działania to całe Niemcy ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec Północnych.