Hydraulik w Kiel - Niemcy
Eastpower
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

East Power sp. z o. o. KRAZ 18242 świadczy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko : HYDRAULIK Wymagana znajomość języka niemieckiego Stawka : 14 EUR / h netto Lokalizacja : Kiel Zapewniamy : -

Umowę na warunkach niemieckich w oparciu o układ zbiorowy IGZ (dodatkowo płatne nadgodziny, godziny nocne, praca w święta), -

Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec, - Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin.

Możliwość wysokiej liczby godzin (8h / dziennie + nadgodziny), - Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki., - Korzystną I klasę podatkową więcej na rękę dzięki pracy przez naszą agencję, po pierwszym przepracowanym miesiącu organizujemy przejście III klasę podatkową, -

Zakwaterowanie : zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km.

 • Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld, - Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.
 • Zwrot kosztów za badania lekarskie. (po pierwszym przepracowanym miesiącu), -Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich, -
 • Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia : organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

  Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV przez formularz aplikacyjny - wiadomość priv oraz kontakt telefoniczny Nr telefonu : 1.

 • 48 575 440 254 2. +48 530 844 775 3. +48 570 440 105 4. +48 512 522 523 CV proszę na adres
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku