OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO pokoje 1-osobowe od zaraz
Koncepcja
Warsaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.

Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Unsere Firma ist lizenzierte Arbeitsvermittlung, die seit über 15 Jahren im Bereich der Personaldienstleistungen tätig ist.

Wir unterstützen sowohl polnische als auch ausländische Unternehmen bei den Personalengpässen. Wir vermitteln Fachkräfte in den Bereichen Handwerk, Schwerindustrie, Metallbearbeitung und viele andere.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / PRACOWNIK MAGAZYNUMiejsce pracy : Niemcy, okolice NordhausenOFERUJEMY :

  • Niemiecką umowę o pracę z rzetelnym pracodawcą z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Praca na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pokojach jednoosobowych z WiFi (odpłatne koszt odliczany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia)
  • Brak konta czasu pracy
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze.
  • W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie

  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracyOBOWIĄZKI :
  • Obsługa wózka widłowego
  • Odbiór i kontrola przychodzących towarów
  • Rozładunek i załadunek
  • Inne prace charakterystyczne dla ww. stanowiska WYMAGANIA :
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność, dokładność i rzetelność
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Zgłoś tę pracę