PHP Developer
P&P Solutions Sp. z o.o.
Centrum, okolice Ronda ONZ, Warszawa
4 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki :

  • budowa i rozwój oprogramowania wytwarzanego w firmie,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej dla aplikacji Zamawiającego,
  • propozycja wdrażania usprawnień w obszarze rozwoju oprogramowania (narzędzia, propozycje usprawnień procesu testowania u Zamawiającego),
  • konsultacja podczas spotkań grup roboczych dotyczących projektów testowych.
  • Kogo poszukujemy?

    Szukamy osoby , która odznacza się :

  • umiejętnością pracy w zespole, w tym komunikatywnością, pozwalającą na sprawną realizację powierzonych zadań,
  • samodzielnością w realizacji zadań, w tym umiejętnością szukania rozwiązań dla trudnych zagadnień,
  • chęcią poszukiwania rozwiązań usprawniających wykonywaną pracę.
  • Wymagania :

  • znajomość języka SQL oraz baz danych MySQL, PostgreSQL,
  • praktyczna znajomość komunikacji przy pomocy REST,
  • znajomość wzorców projektowych stosowanych w PHP, JavaScript,
  • PHP 5 / 7 (minimum 3 lata doświadczenia).
  • Znajomości :
  • JavaScript
  • REST
  • Design patterns
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 12000-14000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kim jesteśmy?

    Szukamy ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, są otwarci na zmiany i aktywnie szukają nowych rozwiązań. Wierzymy, że Twoja kariera to swoisty projekt, którym należy zarządzać przez całe życie.

    A my chętnie wspieramy realizację takich projektów. W profesjonalny sposób podchodzimy do naszych zobowiązań wobec zespołu.

    Przestrzegamy przepisów prawa pracy, terminowo i godnie wynagradzamy zatrudnionych pracowników. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych technologii i atrakcyjne rozwiązania socjalne.

    Budujemy zespół pod kątem cenionych przez firmę wartości i postaw, takich jak współpraca, szacunek dla innych, odpowiedzialność i kompetencje.

    Dzięki temu nasz zespół tworzą profesjonaliści, od których można się wiele nauczyć.