magazynier
Randstad Polska
Lędziny, Polska
4 d. temu

Poszukujesz stabilnej pracy?

Pracuj w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży automotive. Skontaktuj się z nami i zobacz ile możesz zyskać w bardzo krótkim czasie!

Obecnie dla firmy Huf Polska z siedzibą w Tychach poszukujemy osób na stanowisko : magazynier

Wyślij sms o treści : HUF magazyn - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 3400 brutto + premia motywacyjna do 340 zł brutto / miesiąc
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce - 5 zł / dzień
  • pracę w trybie III-zmianowym
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych dodatkowych korzyści
  • pracę w dobrej lokalizacji ->
  • cenrtum Logistyczne Panattoni ul. Logistyczna 55, Bieruń

  • pełne przygotowanie do pracy - odzież, identyfikator, klucz z szafki oraz karta informacyjna już pierwszego dnia pracy
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia)
  • zadania

  • prace magazynowe : obsługa skanera, przygotowywanie wysyłek, wywóz komponentów na halę produkcyjną
  • obsługa wózka widłowego na terenie magazynu, a także hali produkcyjnej
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy
  • oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w magazynie
  • mile widziany kurs na wózek widłowy + UDT
  • dyspozycyjności do pracy w weekendy
  • motywacji do pracy, sumienności, dokładności
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47