MAGAZYNIER / DOSTAWCA
HUT-PUS S.A.
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : Poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera / dostawcy - rozwożenie napoi na punkty wydawania na terenie ArcelorMittal Poland S.

A Oddział w Krakowie i poza. Wymagania : :

  • Min. prawo jazdy kat.B
  • chęć do pracy,
  • uczciwość,
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • doświadczenie w rozwożeniu towarów mile widziane. Oferujemy :
  • Stabilne zatrudnienie
  • wstępne przeszkolenie,
  • Gwarantowane regularne wynagrodzenie
  • System premiowania
  • Bezpłatne posiłki pracownicze
  • Świadczenia pozapłacowe Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy : ( CV + list motywacyjny) lub też tradycyjnie na adres : Dział Kadr HUT-
  • PUS S.A. ul. Mrozowa 1 31-752 Kraków Prosimy o dopisanie poniższych klauzul : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do HUT-

    PUS S.A., również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych .

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych