PRACOWNIK PRODUKCJI.
Constechnik Work sp. z o.o
Płock, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Tymczasowej Constechnik Work sp. z o.o., dla swojego kontrahenta aktualnie poszukuje osób na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI.

OFERUJEMY : Umowę o pracę Atrakcyjne zarobki + dodatek do godzin nocnych Pracę w zgranym zespole Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy Dodatkowe ubezpieczenie OCZEKUJEMY : Gotowości do pracy zmianowej Dobrej organizacji pracy Książeczki do celów sanitarno-

epidemiologicznych Aplikacje proszę przesyłać na adres : rekrutacja(małpa)constechnikwork.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Administratorem danych jest ConsTechnik Work Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku