Pomocnik Sprzedawcy - Milanówek
Neonet S.A
Milanówek, Mazowieckie
11 d. temu
source : Lento.pl

NEONET S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej i internetowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W związku ze stałym rozwojem naszych struktur sprzedażowych poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko : Pomocnik Sklepowy w Sklepie RTV-

AGD-IT Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - przyjmowanie towaru - przygotowanie ekspozycji - wsparcie pracowników sklepu w realizacji bieżących zadań -

prace administracyjne i porządkowe w obrębie sklepu Od Kandydatów oczekujemy : - wykształcenia minimum średniego - łatwości nawiązywania Kontaktów -

samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczciwości Kandydatom oferujemy : - umowę o pracę - bardzo dobrą atmosferę pracy -

możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego - możliwość awansu i rozwoju zawodowego - pracę w młodym i dynamicznym zespole Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem poniższego formularza.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli : Niniejszym udzielam zgody NEONET S.

A. na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art.

6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku