Lutownik
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Sękocin Stary
2 d. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków :

  • Dokonywanie zleconych wymian, tj. lutowanie elementów SMD / THT / BGA przy użyciu stacji gorącego powietrza oraz lutownicy grotowej.
  • Przestrzeganie zasad przechowywania części i standardów lutowania.
  • Dokumentowanie wykonywanych czynności, rozliczanie się z pobranych części oraz ilości naprawionych urządzeń.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w zakresie napraw sprzętu elektronicznego oraz w lutowaniu
  • Biegła obsługa komputera.
  • Umiejętność lutowania BGA, biegła znajomość elektroniki / diagnostyki - mile widziana
  • Nasza oferta :

  • Umowa zlecenia na początek, dalej umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Premie indywidualne oraz kwartalne
  • Możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy.
  • Zapewniamy pełne szkolenie.
  • Praca w systemie dwuzmianowym.
  • Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV za pomocą OLX lub kontakt tel. 690 191 857

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli :

    Klauzula wymagana :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych - Job Impulse Polska Sp. z o.

    o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp.

    z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda.

    Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp.

    z o.o. w prowadzeniu rekrutacji - zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

    Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych : iodo małpa jobimpulse.pl